Astropay

ASTROPAY

Online alışveriş ve ödeme sistemidir. Kullanım açısından da birçok kolaylığı olan bu sistem bir ön ödeme sistemidir. Atropay kart kredi kartı olmayıp bir sanal karttır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kullanımı nerdeyse zorunlu hale gelmiştir. İnternet üzerinden yapılan ödemelerde en güvenli şekilde hizmet sunmaktadır. Kartın kredi kartına benzer 16 haneli numarası ve güvenlik kodu ayrıca son kullanma tarihi de bulunmaktadır. Bulunan bu kodla birlikte internet üzerinde yapılan alışverişler çok daha hızlı, kolay ve güvenli bir hale gelmiştir. Anlaşmalı olduğu bütün sitelerde kullanım imkanı sağlamaktadır.

Astropay kart kuruluş amacı olarak kullanıcı güvenliklerini esas alan bir firmadır. Yapılan sanal alışveriş ve ödemelerde bir kredi kartı görevi görse de kredi kartından çok daha fazlasını sunmaktadır. İnternet üzerinden bir kredi kartıyla alışveriş yapmak kişileri oldukça rahatsız etmektedir. Bilindiği gibi teknolojinin gelişmesiyle dolandırıcıların yöntemleri de bir hayli gelişmiş bulunmakta. Bu nedende internet üzerinden yapılan alışveriş ve ödemelerde kişiler kimlik bilgileri ve kredi kartı bilgilerini paylaşmaktan korkmaktadırlar. Bu kişisel bilgiler yapılan bir yanlışla dolandırıcıların eline geçerek büyük kayıplara yol açabilir. İşte tam bu noktada astropay kart devreye girmektedir. Astropay kartla yapılan ödeme işlemlerinde bu bilgilerin hiçbirine gerek kalmadan çok daha güvenli, korkusuz ve hızlı bir şekilde ödemeniz gerçekleşmektedir. Bu nedenden dolayı oldukça rağbet gören bir sanal ödeme kartıdır. Kişiler kendilerini güvende hissederek diledikleri gibi alışveriş yapabilir hale gelmiştir.

Astropay kendisiyle aynı özellik gösteren sanal kartlardan bir başka konuda daha ön plana çıkmaktadır. Sanal kartlarda tek kullanımlık esas alınırken astropay da bu durum söz konusu değildir. Alacağınız astropay kartı 1 yıl gibi uzun bir sürede kullanım olanağı sağlamaktadır. Böylece ihtiyaç kadar değil dilediğiniz limitte astropay kart alabilirsiniz. Bu kart 1 yıl içinde yapılan alışverişlerde kullanılmaktadır. 1 yılın sonunda kartta limitin bulunması durumunda kart iptal olur ve limit kullanılamaz. Aynı zamanda 1 yıl içinde limitinin bitmesi durumunda kartın kullanımı da bitmiş olur. Tekrar bir limit alma olanağı bulunmamaktadır. Astropay kartının limiti bitmesi halinde yeni bir kart alarak alışveriş ve ödemelerinize devam edebilirsiniz. Kartı alırken Türk lirası cinsinden ödeme yaparken kullanımında dolar üzerinden değerlendirilmektedir. Böylece yurtdışında birçok sitede alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Dünya çapında etkisi oldukça fazla olan bir sanal karttır.

Astropay kartı alışverişte kullanmakta oldukça pratiktir. Kredi kartı sistemiyle çalışmaktadır. Anlaşmalı olduğu bir siteden alışveriş yapıyorsanız alışverişlerinizde ödeme seçeneklerinde astropay kartı görebilmek mümkündür. İşleyişinden bahsedecek olursak ödeme işlemlerinde kartı seçmeniz ve 16 haneli kodu ve güvenlik kodunu girmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle saniyeler içerisinde alışverişiniz hızlı ve güvenli gerçekleşmiş olacaktır. Böylece kullanıcılarına zaman avantajı da sağlamaktadır.

Astropay kartı satış yapan bir siteden temin etmek mümkündür. Yalnız her sitenin güvenliği olmayacağına da değinmek gerekiyor. Bu hususta araştırma yapmayı öneriyoruz. Güvenliğine emin olduğunuz herhangi bir siteden astropay kartınızı alabilirsiniz. İstenilen bütçede astropay kart bulunmaktadır. Aldığınız kartı isterseniz kendiniz kullanırsınız isterseniz hediye edebilirsiniz. Yani bu kartı sizden başkasının da kullanımı mümkündür. Astropay hayatınızda büyük önem taşıyan bir sanal kart olmuştur. Sizin güvenliğinizi düşünen ve çalışmalarını bu yönde gerçekleştiren astropay kart rakipleri arasında en çok tercih edilen kart olma özelliği göstermektedir. Kullanıcılarının memnuniyetini arttırmaya devam eden astropay kart gelişimine hızla devam etmektedir. Sizler de biran önce astropay kartı kullanmaya başlamalısınız. Astropay kartla artık çok daha güvenli ve rahat alışverişin tadını çıkarmalısınız.